* promocje nie łączą się.

      
Zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 Dzięki temu Twoje rzęsy będą podkręcone, gęste oraz przedłużone nawet o 100% bez używania tuszu!!!

Na czym polega zabieg przedłużenia rzęs metodą 1:1?
Zabieg polega na pogrubieniu, zagęszczeniu oraz przedłużeniu rzęs naturalnych. Jest to technika tzw. 1:1 czyli pojedyncze sztuczne rzęsy są przyklejane do naturalnych włosek po włosku.  Efektem przedłużania jest pełne i wyraziste oko o wspaniałym i naturalnie wyglądającym wachlarzu długich i gęstych rzęs. Zabieg przedłużania jest zupełnie bezbolesny, bez uczucia ciężkości odczucie porównywalne jest do pomalowanych tuszem rzęs.Dzięki tej metodzie używanie tuszu nie będzie już konieczne, a efekt widoczny jest od razu.

ILE TRWA ZABIEG PRZEDŁUŻENIA RZĘS?
 Pierwsza pełna aplikacja trwa około 2-3 godziy. Tylko w takim czasie można uzyskać efekt przedłużenia każdej naturalnej rzęsy. Również ten czas pozwala na prawidłową aplikację rzęs czyli na doklejenie ich w odpowiednim kierunku zgodnym z naszymi naturalnymi. Uzupełnienie natomiast jest stanowczo krótsze i trwa ok 1 godz. Tutaj czas uzależniony jest od ilości rzęs jaką musimy nałożyć.

CO ILE WYKONUJĘ SIĘ UZUPEŁNIENIE TAKICH RZĘS?
Naturalne rzęsy wypadają co 60-90dni w zależności od fazy cyklu, dlatego też co 3-4 tygodnie powinno się wykonać dopełnienie aby utrzymać pełną, gęstą linię rzęs.

Koszt zabiegu: 80 zł (Cena zależy od ilości nałożonych rzęs)


© Eliksir-Bolesławiec.pl
STRONA GŁÓWNA   KOSMETYKA   SOLARIUM   GALERIA   LOKALIZACJA   KONTAKT 
Realizacja https://mediaclick.pl